Pożyczki za darmo

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W sytuacji, gdy spotykają nas niespodziewane wydatki, a z naszej wypłaty już niewiele pozostało, mamy możliwość wzięcia pożyczki. Najlepszym wyborem w tym przypadku będzie szybka pożyczki za darmo. To nie żaden blef. Wiele osób kojarzy je z kredytami bankowymi 0%, za którymi kryje się prowizja i opłaty dodatkowe i z 0 zł robi się kilkaset więcej do spłaty. Jednak pożyczka to nie kredyt, a instytucje pozabankowe, po tym jak weszła w życie tzw. ustawa anty lichwiarska stały się łatwym, szybkim i bezpiecznym sposobem na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Dobrą propozycją może być viasms.pl.

Szybka pożyczka bez wychodzenia z domu

Wypełnienie wniosku o pierwszą darmową pożyczkę w viasms.pl, za którą naprawdę nie kryją się żadne dodatkowe koszty, jest bardzo łatwe. Oczywiście trzeba spełnić pewne kryteria, czyli mieć pomiędzy 20-72 lata oraz posiadać stały dochód. Dzięki usłudze Instantor weryfikacja wniosku, w którym podajemy imię i nazwisko, adres, numer dowodu, PESEL oraz numer telefonu komórkowego, jest bardzo szybka. To bezpieczny i szyfrowany sposób na weryfikację zdolności kredytowej. Nie trzeba więc obawiać się, że kredytodawca będzie miał jakikolwiek dostęp do naszego konta. Logowanie poprzez Instantor służy jedynie weryfikacji. Oczywiście konieczne jest także sprawdzenie potencjalnego kredytobiorcy w bazach dłużników. Wszystko to trwa bardzo krótko, a pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut. Decyzje dostaje się oczywiście na numer telefonu.

Pierwsza pożyczka za 0 zł

W www.viasms.pl możesz pożyczyć 1500 zł na okres 30 dni spłacając dokładnie tyle i ani grosza więcej. Oczywiście promocja przy pierwszej pożyczce warunkowana jest terminową spłatą, o czym należy pamiętać. Niemniej jednak nie ma szybszego sposobu na pozyskanie potrzebnej gotówki bez żadnych haczyków. Dodatkowo pierwsza pożyczka zwiększa limit kolejnej do 2000 zł. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Nie trzeba już czekać ze swoimi planami i marzeniami do kolejnej wypłaty. Dzięki szybkiej pożyczce zupełnie pozbawionej dodatkowych opłat można wszystkie je spełnić. Oczywiście trzeba mieć absolutną pewność, że pożyczkę spłaci się w terminie. Wtedy jest to naprawdę opłacalna umowa pożyczkowa.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.