Restauracje w Poznaniu. Burger Poznański.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Piwnicy Okrąglaka kryje się parę restauracji, w tym Burger Poznański. Możemy z łatwością odgadnąć co serwuje się w tym miejscu. Naturalnie burgery.

Wnętrze Burgera Poznańskiego jest niezwykle przyjemne, na pewno każdy poczuje się tam komfortowo.  W tego typu lokalach doskonale sprawdza się taka duża przestrzeń o neutralnym wystroju. Dodatkowym walorem tego miejsca jest stworzony specjalnie dla dzieci kącik, a także opracowane dla dzieci menu oraz specjalne atrakcje. Na uwagę zasługuje również miła obsługa.

Największa pochwała należy się serwowanemu tam jedzeniu. Menu pełne ciekawych pozycji, nazwy burgerów nawiązują do dzielnic Poznania. Wśród propozycji znajdziemy zarówno klasyczne burgery jak i bardziej wymyślne. W Burgerze Poznańskim zamówić można między innymi:

  • burgera z rybą
  • burgera wegetariańskiego
  • burgera z kurczakiem
  • burgera z grilowanym bakłażanem

Poza szeroka ofertą burgerów zamówić można także kilka pozycji typowo kawiarnianych, to znaczy ciasta, kawy, lemoniady. Ciekawą pozycją w menu jest na pewno lemoniada ogórkowa. Co warto wspomnieć, ceny w Burgerze Poznańskim są bardzo korzystne.

Co do jakości serwowanych potraw, to jest ona bardzo dobra. Mięso jest smaczne, burgery pełne są świeżych warzyw. Dodatki robione są na miejscu, a nie z mrożonek - na przykład frytki.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.